| Moq: | 100 takım |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | Renk kutusu: 24*18,5*10,5 cm; Koli boyutu: 65,5*58*34 cm; Koli GW:18 kg; Adet: 12 adet |
| Teslim süresi: | PLA kaplamalı kağıt sayfası |
| Ödeme yöntemi: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, |
| Tedarik kapasitesi: | Günde 2000 set |
Modern yaşam tarzı ve hareket halinde rahatlık için tasarlanmış Akıllı Elektrikli Öğle Kutusu Gıda Isıtıcımızla istediğiniz zaman, istediğiniz yerde ev yapımı sıcak yemeklerin tadını çıkarın.Bu taşınabilir ısıtmalı öğle yemeği kutusu yemeği hızlı ve eşit bir şekilde ısıtır, ofis çalışanları, sürücüler, gezginler ve açık hava kullanıcıları için idealdir.
Akıllı dokunmatik ekran kontrol paneli ile, kullanıcılar özel yemek ısıtması için ısıtma süresini kolayca 20/30/40/60 dakikaya ayarlayabilirler.Dahili otomatik zamanlayıcı fonksiyonu daha akıllı ve daha uygun bir ısıtma deneyimi sağlar.
Geniş bir 1,8 litrelik kapasitesiyle tasarlanan bu elektrikli öğle yemeği kutusu pirinç, sebze, et, makarna ve daha fazlası dahil olmak üzere tam yemekleri kolayca tutar.Gün boyunca daha büyük yemek porsiyonlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar için mükemmel.
Geleneksel düşük güçlü öğle yemeği kutuları ile karşılaştırıldığında, yükseltilmiş 120W yüksek güçlü ısıtma sistemi ısıtma süresini önemli ölçüde azaltır ve ısıtma verimliliğini artırır.Yemeklerinizin birkaç dakika içinde sıcak ve hazır olmasını sağlamak.
Bu yemek kutusu, sızdırmaz bir mühürleme sistemi ile yapılmış ve nakliye sırasında yiyecek dökülmesini ve sızdırılmasını önler. Bu nedenle işe, arabaya, yolculuğa veya çantaya taşımak için idealdir.
Yüksek kaliteli PP korumasından ve 304 paslanmaz çelik iç tepsiden yapılmış öğle yemeği kutusu dayanıklı, ısıya dayanıklı, gıda güvenlidir ve uzun süreli günlük kullanım için temizlenmesi kolaydır.
Küresel pazarlar ve uluslararası müşteriler için uygun AB / ABD / İngiltere / AU fiş konfigürasyonlarıyla mevcuttur.
Mükemmel:
İster ofiste, ister arabada, ister bir inşaat alanında, isterse de dışarıdaki maceralar sırasında, bu taşınabilir gıda ısıtıcısı kullanıcıların her zaman taze, sıcak yemeklerden zevk almasına olanak tanır.
| Ürün | Ayrıntılar |
|---|---|
| Ürün Adı | Akıllı Elektrikli Öğle Yemeği Kutusu |
| Model | IPS-F4 |
| Kapasite | 1.8L |
| Güç | 120W |
| Voltaj Seçenekleri | 110V / 220V / 12V / 24V |
| Malzeme | Gıda sınıfı PP + 304 paslanmaz çelik |
| Isıtma Kontrolü | Dokunmatik Ekran Zamanlayıcısı (20/30/40/60 Dakika) |
| Özellikleri | Hızlı ısıtıcı / sızıntı geçirmez / taşınabilir / zamanlayıcı |
| Fiş türü | AB / ABD / İngiltere / AB |
| Boyut | 24 × 17,5 × 12 cm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Moq: | 100 takım |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | Renk kutusu: 24*18,5*10,5 cm; Koli boyutu: 65,5*58*34 cm; Koli GW:18 kg; Adet: 12 adet |
| Teslim süresi: | PLA kaplamalı kağıt sayfası |
| Ödeme yöntemi: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, |
| Tedarik kapasitesi: | Günde 2000 set |
Modern yaşam tarzı ve hareket halinde rahatlık için tasarlanmış Akıllı Elektrikli Öğle Kutusu Gıda Isıtıcımızla istediğiniz zaman, istediğiniz yerde ev yapımı sıcak yemeklerin tadını çıkarın.Bu taşınabilir ısıtmalı öğle yemeği kutusu yemeği hızlı ve eşit bir şekilde ısıtır, ofis çalışanları, sürücüler, gezginler ve açık hava kullanıcıları için idealdir.
Akıllı dokunmatik ekran kontrol paneli ile, kullanıcılar özel yemek ısıtması için ısıtma süresini kolayca 20/30/40/60 dakikaya ayarlayabilirler.Dahili otomatik zamanlayıcı fonksiyonu daha akıllı ve daha uygun bir ısıtma deneyimi sağlar.
Geniş bir 1,8 litrelik kapasitesiyle tasarlanan bu elektrikli öğle yemeği kutusu pirinç, sebze, et, makarna ve daha fazlası dahil olmak üzere tam yemekleri kolayca tutar.Gün boyunca daha büyük yemek porsiyonlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar için mükemmel.
Geleneksel düşük güçlü öğle yemeği kutuları ile karşılaştırıldığında, yükseltilmiş 120W yüksek güçlü ısıtma sistemi ısıtma süresini önemli ölçüde azaltır ve ısıtma verimliliğini artırır.Yemeklerinizin birkaç dakika içinde sıcak ve hazır olmasını sağlamak.
Bu yemek kutusu, sızdırmaz bir mühürleme sistemi ile yapılmış ve nakliye sırasında yiyecek dökülmesini ve sızdırılmasını önler. Bu nedenle işe, arabaya, yolculuğa veya çantaya taşımak için idealdir.
Yüksek kaliteli PP korumasından ve 304 paslanmaz çelik iç tepsiden yapılmış öğle yemeği kutusu dayanıklı, ısıya dayanıklı, gıda güvenlidir ve uzun süreli günlük kullanım için temizlenmesi kolaydır.
Küresel pazarlar ve uluslararası müşteriler için uygun AB / ABD / İngiltere / AU fiş konfigürasyonlarıyla mevcuttur.
Mükemmel:
İster ofiste, ister arabada, ister bir inşaat alanında, isterse de dışarıdaki maceralar sırasında, bu taşınabilir gıda ısıtıcısı kullanıcıların her zaman taze, sıcak yemeklerden zevk almasına olanak tanır.
| Ürün | Ayrıntılar |
|---|---|
| Ürün Adı | Akıllı Elektrikli Öğle Yemeği Kutusu |
| Model | IPS-F4 |
| Kapasite | 1.8L |
| Güç | 120W |
| Voltaj Seçenekleri | 110V / 220V / 12V / 24V |
| Malzeme | Gıda sınıfı PP + 304 paslanmaz çelik |
| Isıtma Kontrolü | Dokunmatik Ekran Zamanlayıcısı (20/30/40/60 Dakika) |
| Özellikleri | Hızlı ısıtıcı / sızıntı geçirmez / taşınabilir / zamanlayıcı |
| Fiş türü | AB / ABD / İngiltere / AB |
| Boyut | 24 × 17,5 × 12 cm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()