| Μούβ: | 100 σετ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | Χρωματικό κουτί: 24*18,5*10,5 cm; Μέγεθος Ctn: 65,5*58*34 cm· Ctn GW: 18 kg· Ποσότητα: 12 τμχ |
| Περίοδος παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 2000 σετ ανά ημέρα |
Απολαύστε ζεστά σπιτικά γεύματα οποιαδήποτε στιγμή, οπουδήποτε με τη δική μας Έξυπνη Ηλεκτρική Θερμάστρα Φαγητού, σχεδιασμένη για σύγχρονους τρόπους ζωής και ευκολία εν κινήσει. Με ισχύ γρήγορης θέρμανσης 120W, αυτό το φορητό θερμαινόμενο κουτί φαγητού ζεσταίνει το φαγητό γρήγορα και ομοιόμορφα, καθιστώντας το ιδανικό για υπαλλήλους γραφείου, οδηγούς, ταξιδιώτες και χρήστες εξωτερικών χώρων.
Με τον έξυπνο πίνακα ελέγχου οθόνης αφής, οι χρήστες μπορούν εύκολα να ρυθμίσουν το χρόνο θέρμανσης σε 20/30/40/60 λεπτά για προσαρμοσμένη θέρμανση γευμάτων. Η ενσωματωμένη αυτόματη λειτουργία χρονοδιακόπτη παρέχει μια πιο έξυπνη και βολική εμπειρία θέρμανσης.
Σχεδιασμένο με ευρύχωρη χωρητικότητα 1.8 λίτρων, αυτό το ηλεκτρικό κουτί φαγητού χωράει εύκολα πλήρη γεύματα, όπως ρύζι, λαχανικά, κρέας, ζυμαρικά και άλλα. Ιδανικό για χρήστες που χρειάζονται μεγαλύτερες μερίδες γευμάτων καθ' όλη τη διάρκεια της ημέρας.
Σε σύγκριση με τα παραδοσιακά κουτιά φαγητού χαμηλής ισχύος, το αναβαθμισμένο σύστημα θέρμανσης υψηλής ισχύος 120W μειώνει σημαντικά το χρόνο θέρμανσης και βελτιώνει την απόδοση θέρμανσης, διασφαλίζοντας ότι τα γεύματά σας είναι ζεστά και έτοιμα σε λίγα λεπτά.
Κατασκευασμένο με ασφαλές σύστημα στεγανοποίησης που αποτρέπει διαρροές, αυτό το κουτί φαγητού αποτρέπει διαρροές και απώλεια τροφίμων κατά τη μεταφορά, καθιστώντας το ιδανικό για μετακινήσεις, οδήγηση, ταξίδια ή μεταφορά σε τσάντες.
Κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας περίβλημα PP και εσωτερικό δίσκο από ανοξείδωτο χάλυβα 304, το κουτί φαγητού είναι ανθεκτικό, ανθεκτικό στη θερμότητα, ασφαλές για τρόφιμα και εύκολο στο καθάρισμα για μακροχρόνια καθημερινή χρήση.
Διαθέσιμο με διαμορφώσεις βύσματος ΕΕ / ΗΠΑ / ΗΒ / Αυστραλίας, κατάλληλο για παγκόσμιες αγορές και διεθνείς πελάτες.
Ιδανικό για:
Είτε στο γραφείο, στο αυτοκίνητο, σε εργοτάξιο, είτε κατά τη διάρκεια υπαίθριων περιπετειών, αυτή η φορητή θερμάστρα φαγητού επιτρέπει στους χρήστες να απολαμβάνουν φρέσκα, ζεστά γεύματα οποιαδήποτε στιγμή.
| Στοιχείο | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Έξυπνο Ηλεκτρικό Κουτί Φαγητού |
| Μοντέλο | IPS-F4 |
| Χωρητικότητα | 1.8L |
| Ισχύς | 120W |
| Επιλογές Τάσης | 110V / 220V / 12V / 24V |
| Υλικό | PP Τροφίμων + Ανοξείδωτος Χάλυβας 304 |
| Έλεγχος Θέρμανσης | Χρονοδιακόπτης Οθόνης Αφής (20/30/40/60 Λεπτά) |
| Χαρακτηριστικά | Γρήγορη Θέρμανση / Αεροστεγές / Φορητό / Χρονοδιακόπτης |
| Τύπος Βύσματος | ΕΕ / ΗΠΑ / ΗΒ / Αυστραλία |
| Μέγεθος | 24 × 17.5 × 12 cm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Μούβ: | 100 σετ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | Χρωματικό κουτί: 24*18,5*10,5 cm; Μέγεθος Ctn: 65,5*58*34 cm· Ctn GW: 18 kg· Ποσότητα: 12 τμχ |
| Περίοδος παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 2000 σετ ανά ημέρα |
Απολαύστε ζεστά σπιτικά γεύματα οποιαδήποτε στιγμή, οπουδήποτε με τη δική μας Έξυπνη Ηλεκτρική Θερμάστρα Φαγητού, σχεδιασμένη για σύγχρονους τρόπους ζωής και ευκολία εν κινήσει. Με ισχύ γρήγορης θέρμανσης 120W, αυτό το φορητό θερμαινόμενο κουτί φαγητού ζεσταίνει το φαγητό γρήγορα και ομοιόμορφα, καθιστώντας το ιδανικό για υπαλλήλους γραφείου, οδηγούς, ταξιδιώτες και χρήστες εξωτερικών χώρων.
Με τον έξυπνο πίνακα ελέγχου οθόνης αφής, οι χρήστες μπορούν εύκολα να ρυθμίσουν το χρόνο θέρμανσης σε 20/30/40/60 λεπτά για προσαρμοσμένη θέρμανση γευμάτων. Η ενσωματωμένη αυτόματη λειτουργία χρονοδιακόπτη παρέχει μια πιο έξυπνη και βολική εμπειρία θέρμανσης.
Σχεδιασμένο με ευρύχωρη χωρητικότητα 1.8 λίτρων, αυτό το ηλεκτρικό κουτί φαγητού χωράει εύκολα πλήρη γεύματα, όπως ρύζι, λαχανικά, κρέας, ζυμαρικά και άλλα. Ιδανικό για χρήστες που χρειάζονται μεγαλύτερες μερίδες γευμάτων καθ' όλη τη διάρκεια της ημέρας.
Σε σύγκριση με τα παραδοσιακά κουτιά φαγητού χαμηλής ισχύος, το αναβαθμισμένο σύστημα θέρμανσης υψηλής ισχύος 120W μειώνει σημαντικά το χρόνο θέρμανσης και βελτιώνει την απόδοση θέρμανσης, διασφαλίζοντας ότι τα γεύματά σας είναι ζεστά και έτοιμα σε λίγα λεπτά.
Κατασκευασμένο με ασφαλές σύστημα στεγανοποίησης που αποτρέπει διαρροές, αυτό το κουτί φαγητού αποτρέπει διαρροές και απώλεια τροφίμων κατά τη μεταφορά, καθιστώντας το ιδανικό για μετακινήσεις, οδήγηση, ταξίδια ή μεταφορά σε τσάντες.
Κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας περίβλημα PP και εσωτερικό δίσκο από ανοξείδωτο χάλυβα 304, το κουτί φαγητού είναι ανθεκτικό, ανθεκτικό στη θερμότητα, ασφαλές για τρόφιμα και εύκολο στο καθάρισμα για μακροχρόνια καθημερινή χρήση.
Διαθέσιμο με διαμορφώσεις βύσματος ΕΕ / ΗΠΑ / ΗΒ / Αυστραλίας, κατάλληλο για παγκόσμιες αγορές και διεθνείς πελάτες.
Ιδανικό για:
Είτε στο γραφείο, στο αυτοκίνητο, σε εργοτάξιο, είτε κατά τη διάρκεια υπαίθριων περιπετειών, αυτή η φορητή θερμάστρα φαγητού επιτρέπει στους χρήστες να απολαμβάνουν φρέσκα, ζεστά γεύματα οποιαδήποτε στιγμή.
| Στοιχείο | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Έξυπνο Ηλεκτρικό Κουτί Φαγητού |
| Μοντέλο | IPS-F4 |
| Χωρητικότητα | 1.8L |
| Ισχύς | 120W |
| Επιλογές Τάσης | 110V / 220V / 12V / 24V |
| Υλικό | PP Τροφίμων + Ανοξείδωτος Χάλυβας 304 |
| Έλεγχος Θέρμανσης | Χρονοδιακόπτης Οθόνης Αφής (20/30/40/60 Λεπτά) |
| Χαρακτηριστικά | Γρήγορη Θέρμανση / Αεροστεγές / Φορητό / Χρονοδιακόπτης |
| Τύπος Βύσματος | ΕΕ / ΗΠΑ / ΗΒ / Αυστραλία |
| Μέγεθος | 24 × 17.5 × 12 cm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()