| Μούβ: | 100 σετ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | Χρωματικό κουτί: 24*18,5*10,5 cm; Μέγεθος Ctn: 65,5*58*34 cm· Ctn GW: 18 kg· Ποσότητα: 12 τμχ |
| Περίοδος παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 2000 σετ ανά ημέρα |
Το Smart 120W Electric Lunch Box είναι ένα φορητό θερμαντήρα τροφίμων επόμενης γενιάς σχεδιασμένο για γρήγορη, βολική και αποτελεσματική θέρμανση γευμάτων.Ως επαγγελματίας κατασκευαστής ηλεκτρικών κουτιών μεσημεριανού φαγητού και προμηθευτής OEMΗ IPS παρέχει λύσεις υψηλής ποιότητας θέρμανσης για λουκάνικα για τους παγκόσμιους χονδρέμπορους, διανομείς και private label brands.
Αυτό το έξυπνο ηλεκτρικό κουτί γεύματος χρησιμοποιείται ευρέως από υπαλλήλους γραφείου, οδηγούς φορτηγών, ταξιδιώτες και χρήστες εξωτερικών χώρων που χρειάζονται έναν αξιόπιστο τρόπο να απολαμβάνουν ζεστά γεύματα οπουδήποτε.
Το ηλεκτρικό αυτό κουτί τροφίμων, που τροφοδοτείται από ένα σύστημα θέρμανσης υψηλής απόδοσης 120W, παρέχει γρήγορη και ομοιόμορφη απόδοση θέρμανσης, μειώνοντας σημαντικά το χρόνο αναμονής σε σύγκριση με τα συμβατικά θερμαντήρια τροφίμων χαμηλής ισχύος..
Είναι ιδανικό για θέρμανση:
Το ενσωματωμένο σύστημα χρονοδιακόπτη με οθόνη αφής παρέχει ευφυή έλεγχο θέρμανσης με επιλογή ρυθμίσεων:
20 / 30 / 40 / 60 λεπτά
Αυτή η έξυπνη λειτουργία βελτιώνει την εμπειρία του χρήστη προσφέροντας:
Με μεγάλη χωρητικότητα 1,8 λίτρων, αυτός ο φορητός θερμαντήρας τροφίμων έχει σχεδιαστεί για μερίδια πλήρους γεύματος, καθιστώντας τον κατάλληλο για καθημερινή χρήση σε περιβάλλον γραφείου, ταξιδιού και φορτηγού.
Βασικά πλεονεκτήματα:
Το ηλεκτρικό κουτί μεσημεριανού φαγητού κατασκευάζεται χρησιμοποιώντας:
Τα οφέλη περιλαμβάνουν:
Για την υποστήριξη των διεθνών αγορών, το προϊόν διατίθεται με:
Τέλεια για:
Υποστηρίζουμε παγκόσμιους πελάτες με:
| Άρθρο | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Έξυπνο ηλεκτρικό κουτί για φαγητό |
| Σχήμα | IPS-F4 |
| Δυναμικότητα | 1.8L |
| Δύναμη | 120W |
| Τετάρτη | 110 / 220 / 12 / 24V |
| Υλικό | Τροφίμων PP + 304 ανοξείδωτο χάλυβα |
| Χρονοδιακόπτης | 20 / 30 / 40 / 60 λεπτά |
| Τύποι πλέκων | ΕΕ / ΗΠΑ / ΗΒ / ΑΕ |
| Μέγεθος | 24 × 17,5 × 12 cm |
CE. ROHS. FCC. LFGB. FDA.
Με έναημερήσια παραγωγική ικανότητα 2.000 μονάδων, διασφαλίζουμε:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Μούβ: | 100 σετ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | Χρωματικό κουτί: 24*18,5*10,5 cm; Μέγεθος Ctn: 65,5*58*34 cm· Ctn GW: 18 kg· Ποσότητα: 12 τμχ |
| Περίοδος παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 2000 σετ ανά ημέρα |
Το Smart 120W Electric Lunch Box είναι ένα φορητό θερμαντήρα τροφίμων επόμενης γενιάς σχεδιασμένο για γρήγορη, βολική και αποτελεσματική θέρμανση γευμάτων.Ως επαγγελματίας κατασκευαστής ηλεκτρικών κουτιών μεσημεριανού φαγητού και προμηθευτής OEMΗ IPS παρέχει λύσεις υψηλής ποιότητας θέρμανσης για λουκάνικα για τους παγκόσμιους χονδρέμπορους, διανομείς και private label brands.
Αυτό το έξυπνο ηλεκτρικό κουτί γεύματος χρησιμοποιείται ευρέως από υπαλλήλους γραφείου, οδηγούς φορτηγών, ταξιδιώτες και χρήστες εξωτερικών χώρων που χρειάζονται έναν αξιόπιστο τρόπο να απολαμβάνουν ζεστά γεύματα οπουδήποτε.
Το ηλεκτρικό αυτό κουτί τροφίμων, που τροφοδοτείται από ένα σύστημα θέρμανσης υψηλής απόδοσης 120W, παρέχει γρήγορη και ομοιόμορφη απόδοση θέρμανσης, μειώνοντας σημαντικά το χρόνο αναμονής σε σύγκριση με τα συμβατικά θερμαντήρια τροφίμων χαμηλής ισχύος..
Είναι ιδανικό για θέρμανση:
Το ενσωματωμένο σύστημα χρονοδιακόπτη με οθόνη αφής παρέχει ευφυή έλεγχο θέρμανσης με επιλογή ρυθμίσεων:
20 / 30 / 40 / 60 λεπτά
Αυτή η έξυπνη λειτουργία βελτιώνει την εμπειρία του χρήστη προσφέροντας:
Με μεγάλη χωρητικότητα 1,8 λίτρων, αυτός ο φορητός θερμαντήρας τροφίμων έχει σχεδιαστεί για μερίδια πλήρους γεύματος, καθιστώντας τον κατάλληλο για καθημερινή χρήση σε περιβάλλον γραφείου, ταξιδιού και φορτηγού.
Βασικά πλεονεκτήματα:
Το ηλεκτρικό κουτί μεσημεριανού φαγητού κατασκευάζεται χρησιμοποιώντας:
Τα οφέλη περιλαμβάνουν:
Για την υποστήριξη των διεθνών αγορών, το προϊόν διατίθεται με:
Τέλεια για:
Υποστηρίζουμε παγκόσμιους πελάτες με:
| Άρθρο | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Έξυπνο ηλεκτρικό κουτί για φαγητό |
| Σχήμα | IPS-F4 |
| Δυναμικότητα | 1.8L |
| Δύναμη | 120W |
| Τετάρτη | 110 / 220 / 12 / 24V |
| Υλικό | Τροφίμων PP + 304 ανοξείδωτο χάλυβα |
| Χρονοδιακόπτης | 20 / 30 / 40 / 60 λεπτά |
| Τύποι πλέκων | ΕΕ / ΗΠΑ / ΗΒ / ΑΕ |
| Μέγεθος | 24 × 17,5 × 12 cm |
CE. ROHS. FCC. LFGB. FDA.
Με έναημερήσια παραγωγική ικανότητα 2.000 μονάδων, διασφαλίζουμε:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()